خدمات پس از فروش


خورشید 24 ساعته در خدمت شماست

 شرکت تیسان در سر تا سر اروپا نقشی راهبردی ایفا می کند. سیستمهای گرمایشی خورشیدی هر روز توجه افراد بیشتری را به خود جلب میکنند که خواهان سیستمهای خورشیدی قابل اتکا، پربازده و از همه مهمترکم هزینه میباشند.

ما علاوهبر توجه به فناوریهای نوین بر فروش گسترده و شبکه خدمت رسانی نیز متمرکز شدهایم تا بتوانیم همواره قبل، بعد و در هنگام خرید، مشتریانمان را مشاوره، همراهی و کمک رسانی نماییم. همچنین در زمینه انتخاب سیستمهای خورشیدی مناسب برای هر خانه و طراحی سیستم تولید انرژی مورد نظرتان میتوانید روی مشاوره با ما حساب ویژه کنید.

به محـض انتخـاب سیستم خـورشیدی تیسان متخصصیـن نصـب دسـت بکـار خواهند شد و نصبـی سریـع، تمـیز و از همـه مهـمتر ایـمن را در دستـور کار قرار خواهند داد. بازدید، نگهـداشت منظـم و پشتیبـانی حـرفهای از معیـارهای ممتـاز شـرکت تی سان بهشمار میروند. فقـط با یک تمـاس هرگـونه سوال شما را پاسخگـو خـواهیم بود. ما بعنـوان متخصصین در زمینـه انرژی خورشیدی، به همکاران خود به طور مستمر آموزش می دهیم تـا تخصص خـود را نشر و جایگاه انـرژی خورشیـدی را در بـازار تقویت نماییم. ما همچنیـن مشاوران دانا و قابـل اعتمادی برای بسیاری از نصب کنندههـای سیستـمهـای خـورشیدی هستیـم که ایـن کار می تواند برای بـازار محصـولات خورشیـدی مفید باشد.

گارانتی 10 ساله کالکتورهای خورشیدی تیسان بالاترین مدت زمان گارانتی این محصول در جهان می باشد.

کیفیت معتبر و تضمین شده

    جوائز و نشانهای افتخار داخلی و بین المللی اهدایی به ما گویای این نکته است که اولین اولویت ما کیفیت میباشد. در سالهای  2003 ، 2007 و 2009 شرکت تی سان نشـان کیفیت انرژی خورشیـدی اتریش را از آن خود ساخت. پویایی در ابداع ، هماهنـگی با سختگیرانهترین معیارهای کیفیت در تمامی محصولات، هماهنگی با طبیعت، خدمت رسانی به مشتریان و نگهداشت آسان دلایل موثر اهدای این نشانها توسط داوران به ما بود است.

  علاوه‎بر نشان‎های افتخار و تقدیرنامه‎های داخلی، از سال 2007 نشان تضمین Solar Keymark بر تمامی صفحات خورشیدی تی‎سان نقش بسته است. این نشان در سراسر Western Union Locations اروپا دارای اعتبار ویژه می‎باشد. نشان ISO  9001:2000 که در سال 2007 به شرکت تی‎سان اهدا شد نشان‎دهنده کیفیت برتر در تمامی سطوح این شرکت می‎باشد. به ویژه ما از آخرین نشان دریافتی خود در سال 2010 یعنی ISO 14100 به جهت مدیریت محیط زیست بسیار مفتخریم.

البته به افتخارات‎مـان دلخوش نیستیم! بلکه بخش تحقیق و توسعه این شـرکت همواره در صدد کشف راهـکارهای تازه و ابتکاری خواهد بود. پیشرفت بیش از پیش فناوریهای تیسان و تولید محصولاتی هنرمندانه از کشور اتریش ادامه دارد...


 

ارتباط با شرکت

آدرس: تهران- خیابان پاسداران- خیابان شهید موحددانش (اقدسیه)-  پلاک 92-

طبقه سوم- واحد شماره 5

تلفن             :              3- 26123961 (021)

دورنگار          :                 26123977 (021)

 ایمیل           :    info [at] radnoursolar [dot] com

وبسایت        :         www.radnoursolar.com

Scroll to Top