Articles

درباره شرکت رادنور

ایران دارای تمدن چندین هزارساله، فرهنگ غنی و چهارفصل در گستره جغرافیای خود می‎باشد. این کشور به دلیل آفتابی بودن در اکثر فصول سال از نظر مقدار انرژی خورشیدی دریافتی در شمار مناسب‎ترین کشورهای جهان قرار دارد. پتانسیل بالای تابش خورشید ، در ایران لزوم استفاده از  انرژی خورشید را در  زمینه های مختلف از جمله: سیستم های گرمایش  خانگی،  تجاری و  صنعتی، آشکار می سازد.

شرکت رادنور با تکیه بر خلاقیت ایرانی و انتقال تکنولوژی خورشید از کشورهای آلمان و اتریش از سال 1386 فعالیت‎های گسترده خود را در منطقه خاورمیانه شروع و طی آن به تجربیات ارزنده فراوانی دست یافته است. 

چنانچه بدنبال راه حلی پایدار و تجدیدپذیر جهت تأمین انرژی می‎باشید، می‎توانید از مشاوره رایگان تیم‎های مجرب ما بهره‎مند شوید.

جهت تأمین سیستمهای خورشیدی، قطعات و مواد خام با کیفیت با ما تماس بگیرید. سیستم پیشنهادی رادنور مطابق نیاز و شرایط پروژه شما به صورت منحصر به فرد طراحی خواهد شد.

شرکت رادنور نماینده رسمی فروش، نصب و راه‎اندازی محصولات شرکت‎های معتبر بین‎المللی از جمله: Dimplex, Alanod, TiSUN, SolarWorld و RESOL می‎باشد.

طراحی، نصب، اجرا و راه‎اندازی بزرگترین پروژه متمرکز آبگرم خورشیدی خاورمیانه در جوار حرم امام خمینی (ره) تنها یکی از افتخارات این مجموعه مجرب به شمار می‎رود. 

استاندارد جهانی محصولات و تجربه شرکت رادنور و شرکای تجاری آن متضمن کیفیتی بی‎نظیر در خدمات و سیستم پیشنهادی ما می‎باشد. ما در رادنور همواره کوشیده‎ایم با برقراری ارتباط مستمر با همکاران اروپایی خود جهانی بیاندیشیم. همچنین با در اولویت قرار دادن کیفیت همواره قیمت‎های مناسبی را به مشتریان خود عرضه داشته‎ایم.

 هدف ما ترویج استفاده از انرژی‎های تجدیدپذیر با ارائه محصولات و خدمات با سطح کیفیت جهانی جهت کمک به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست می‎باشد.

اینک زمان آن رسیده که انرژی سبز و پاک خورشید را به زندگی خود وارد کنید و ما در انجام این مهم در کنارتان خواهیم بود...

 

ارتباط با شرکت

آدرس: تهران- خیابان پاسداران- خیابان شهید موحددانش (اقدسیه)-  پلاک 92-

طبقه سوم- واحد شماره 5

تلفن             :              3- 26123961 (021)

دورنگار          :                 26123977 (021)

 ایمیل           :    info [at] radnoursolar [dot] com

وبسایت        :         www.radnoursolar.com

Scroll to Top